În evaluare
Anunț de participare
Servicii specializate de pază, monitorizare şi intervenţie pentru obiectivele Sucursalei Bucureşti
- Număr anunț
- CN1089728
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.636.479 RON
- Data publicării
- 12.02.2026 13:00
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 18.03.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 100880-2026
- Documentație de atribuire
- DF1264714
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
AMBASADOR GROUP SECURITY SRL CUI 38176935
Asociați 1
TMG GUARD SRL CUI 35469698
Subcontractanți 4
3D SECURITY FORCE S.R.L. CUI 47589493
KIDCO SECURITY SRL CUI RO 28938023
ROMANIAN SECURITY SYSTEMS SRL CUI 4381862
R & S GUARD SECURITY SRL CUI RO 24442697
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
P.S.G. ONE SRL CUI 31293660
Asociați 1
LEX PROTECT BUZĂU SRL CUI Ro4595335
Subcontractanți 6
CIVIS - PAZA SRL CUI RO9864442
DATA SYSTEMS SOLUTIONS SRL CUI RO28790660
KIDCO SECURITY SRL CUI RO 28938023
S.G.S. ALERT SYSTEMS SRL CUI RO 15265677
TIGER SECURITY SERVICES S.A. CUI 33326284
VALAHIA GUARD SECURITY SRL CUI RO 29109759
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SHERIFF GUARD PROTECTION SRL CUI RO 14793194
Terți + subcontractanți 1
NEI DIVIZIA DE SECURITATE SRL CUI RO31718222
Valoare estimată
30.636.479 RON
Deschise acum pe acest cod
11 licitații deschise pe 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.