Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,8% sub estimat
Beton semiumed C8/10, beton semiumed C12/15 și beton semiumed C16/20
- Număr anunț
- CN1089840
- Autoritate contractantă
- S.C. CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO1875349)
- Furnizor / câștigător
- CONSAL TRADE SRL (CUI 6857947)
- Cod CPV
- 44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100.000 RON
- Valoare atribuită
- 981.000 RON 10,8% sub estimat
- Data publicării
- 17.02.2026 14:56
- Anunț de atribuire
- CAN1166645
- Termen limită
- 18.03.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 113275-2026
- Documentație de atribuire
- DF1264981
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini nr. 1301_29.01.2026.pdf.p7s
- Draft contract de achizitie publica nr. 1726_05.02.2026.pdf.p7s
- Formulare Oferta Financiara.docx
- Formulare Propunere Financiara.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1264981.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti nr. 1725_05.02.2026.pdf.p7s
- Modele de Formulare.pdf.p7s
- Modele formulare.docx
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSAL TRADE SRL CUI RO 6857947
Valoare atribuită
981.000 RON
din 1.100.000 RON estimat
10,8%
Adjudecat la 89,2% din estimat · economie 119.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.