Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,6% sub estimat
Alimente – conserve si produse congelate
- Număr anunț
- CN1089832
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- ROALMISA INV SRL (CUI 30715430)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 644.428 RON
- Valoare atribuită
- 427.853,73 RON 33,6% sub estimat
- Data publicării
- 16.02.2026 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1167350
- Termen limită
- 18.03.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 107142-2026
- Documentație de atribuire
- DF1264954
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROALMISA INV SRL CUI 30715430
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
JOLDOS PROIMPEX SRL CUI RO 9399070
Valoare atribuită
427.853,73 RON
din 644.428 RON estimat
33,6%
Adjudecat la 66,4% din estimat · economie 216.574,27 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.