Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Stivuitoare și electrocare prin contractarea unei finanțări de tip leasing financiar

Număr anunț
CN1089791
Autoritate contractantă
NUCLEARELECTRICA SERV S.R.L. (CUI 45374854)
Cod CPV
42418900-8 · Utilaje de incarcare sau de manipulare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.292.632,52 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
16.02.2026 13:01
Anunț de atribuire
CAN1166870
Termen limită
20.03.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
108427-2026
Documentație de atribuire
DF1264901

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 572.832,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
3 Electrostivuitor 1,5 tone 220.182,08 RON Anulat
4 Electrocar 2 tone 352.650,42 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
BCR LEASING IFN SA CUI RO13795308

Valoare atribuită

0 RON

din 2.292.632,52 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 2.292.632,52 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.