Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 70,4% sub estimat

Consumabile medicale si de cercetare in cadrul Proiectului ” Sprijin pentru creşterea performanţei șl inovării în cercetarea doctorală medicala de excelenţă - INNODOC-MED”’ -LICITATIA 4

Număr anunț
CN1089949
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399.480,67 RON
Valoare atribuită
118.172,31 RON 70,4% sub estimat
Data publicării
20.02.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1170730
Termen limită
30.03.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
122386-2026
Documentație de atribuire
DF1265297

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
FILARA BIOMED SRL CUI 26561708
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

118.172,31 RON

din 399.480,67 RON estimat 70,4%

Adjudecat la 29,6% din estimat · economie 281.308,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.