Atribuită Cumpărare directă

607-027 Pensa bipolara dreapta, NON-Stick-Gold, lungime pensa 160 mm, dimensiune varf 8 mm x 2 mm

Număr anunț
DA35855167
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33161000-6 · Instalatie de electrochirurgie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.468 RON
Data publicării
31.05.2024 13:51
Data finalizării
03.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.468 RON