Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,3% sub estimat

SERVICII DE MONITORIZARE ŞI ÎNTREŢINERE A SISTEMELOR DE ALARMARE ÎMPOTRIVA EFRACŢIEI

Număr anunț
CN1089918
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
Furnizor / câștigător
ROMANIAN SECURITY SYSTEMS SRL (CUI 4381862)
Cod CPV
79711000-1 · Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.168 RON
Valoare atribuită
34.112 RON 33,3% sub estimat
Data publicării
18.02.2026 08:22
Anunț de atribuire
CAN1166532
Termen limită
23.03.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1265154

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

34.112 RON

din 51.168 RON estimat 33,3%

Adjudecat la 66,7% din estimat · economie 17.056 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.