Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,6% sub estimat
Achizitie echipamente medicale de laborator aferente dotarii Spitalului de Boli Infectioase si Pneumoftiziologie Dr.Victor Babes Timisoara in cadrul proiectului "(DOCTOMED) Consolidarea educației doctorale și postdoctorale în domeniile medical, medico-dentar şi farmaceutic prin formare avansată, cercetare și inovare, în cadrul unui parteneriat academic-clinic", Cod SMIS: 350965
- Număr anunț
- CN1090081
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650.042 RON
- Valoare atribuită
- 580.997,24 RON 10,6% sub estimat
- Data publicării
- 25.02.2026 11:36
- Anunț de atribuire
- CAN1172866
- Termen limită
- 01.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 133070-2026
- Documentație de atribuire
- DF1265553
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
X LAB SOLUTIONS SRL CUI RO 14600285
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELTA 90 MEDICAL RESEARCH SRL CUI RO 27344880
Valoare atribuită
580.997,24 RON
din 650.042 RON estimat
10,6%
Adjudecat la 89,4% din estimat · economie 69.044,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.