Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 65,3% sub estimat

Acord cadru de furnizare reactivi de laborator- " KIT MENTENANTA- PCR, KIT EXTRACTIE MANUALA ACIZI NUCLEICI VIRALI”

Număr anunț
CN1090046
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81.728 RON
Valoare atribuită
28.392 RON 65,3% sub estimat
Data publicării
24.02.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1167923
Termen limită
25.03.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
128044-2026
Documentație de atribuire
DF1265412

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 18.928 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Set consumabile calibrare a analizoarelor Applied Biosystems Qu… ANTISEL RO 18.928 RON
2 Kit extractie manuala acizi nucleici virali Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635

Valoare atribuită

28.392 RON

din 81.728 RON estimat 65,3%

Adjudecat la 34,7% din estimat · economie 53.336 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.