Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 60,3% sub estimat
Servicii de asigurări RCA pentru autovehiculele din parcul auto al R.A.R.-R.A.
- Număr anunț
- CN1090042
- Autoritate contractantă
- REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250.000 RON
- Valoare atribuită
- 496.156,13 RON 60,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.02.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1168290
- Termen limită
- 30.03.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 127463-2026
- Documentație de atribuire
- DF1265503
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
GRAWE ROMÂNIA ASIGURARE S.A. CUI RO 8398697
Asociați 1
CAMPION BROKER DE ASIGURARE ȘI REASIGURARE S.R.L. CUI RO 17067935
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Valoare atribuită
496.156,13 RON
din 1.250.000 RON estimat
60,3%
Adjudecat la 39,7% din estimat · economie 753.843,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.