Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Acord cadru furnizare accesorii pentru angioplastie
- Număr anunț
- CN1090029
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Cod CPV
- 33111730-7 · Accesorii pentru angioplastie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.353.600 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.02.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1170238
- Termen limită
- 23.03.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 129516-2026
- Documentație de atribuire
- DF1265515
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 11 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INSIGHT TRADING SRL CUI RO28030982
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BOSTON SCIENTIFIC ROMANIA S.R.L. CUI RO41849411
Valoare atribuită
0 RON
din 7.353.600 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 7.353.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.