Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru servicii de mentenanta pentru echipament radiologic 2 - r
- Număr anunț
- CN1090036
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 550.224 RON
- Valoare atribuită
- 550.224 RON
- Data publicării
- 23.02.2026 07:39
- Anunț de atribuire
- CAN1169711
- Termen limită
- 02.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1265410
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Valoare atribuită
550.224 RON
din 550.224 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro