Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
Achiziție aparatura de laborator
- Număr anunț
- CN1090145
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Cod CPV
- 38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.687.317 RON
- Valoare atribuită
- 7.372.521,04 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.02.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1172346
- Termen limită
- 14.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 135641-2026
- Documentație de atribuire
- DF1265667
Documente
Documentația de atribuire
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1265667.pdf
- PRSV_44_LD_2026_Anexa_Factori_evaluare-semnat.docx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot10-semnat.pdf.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot1-semnat.pdf.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot2-semnat.pdf.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot3-semnat.pdf.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot4-semnat.pdf.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot5-semnat.pdf.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot6-semnat.pdf.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot7-semnat.pdf.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot8-semnat.pdf.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Caiet_sarcini_Lot9-semnat.pdf.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_oferta-semnat.docx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot10-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot1-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot2-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot3-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot4-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot5-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot6-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot7-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot8-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_financiara_Lot9-semnat.xlsx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot10-semnat.docx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot1-semnat.docx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot2-semnat.docx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot3-semnat.docx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot4-semnat.docx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot5-semnat.docx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot6-semnat.docx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot7-semnat.docx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot8-semnat.docx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Formular_propunere_tehnica_Lot9-semnat.docx.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Lx_Model_contract-semnat.pdf.p7m
- PRSV_44_LD_2026_Modele_declaratii-semnat.doc.p7m
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
NANOTEAM SRL CUI RO36665722
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELTA 90 MEDICAL RESEARCH SRL CUI RO 27344880
Valoare atribuită
7.372.521,04 RON
din 7.687.317 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 314.795,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.