Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Servicii -lucrări de îngrijire în arborete tinere – degajări, curățiri și piețe de probă (curățiri) – OS Păltiniș - D.S. Caraş Severin - 2026

Număr anunț
CN1090122
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
PROPAVSILV SRL (CUI 26994345)
Cod CPV
77200000-2 · Servicii pentru silvicultura (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113.134 RON
Valoare atribuită
112.919,74 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
25.02.2026 09:34
Anunț de atribuire
CAN1167211
Termen limită
13.03.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1265350

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROPAVSILV SRL CUI RO26994345

Valoare atribuită

112.919,74 RON

din 113.134 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 214,26 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.