Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Servicii -lucrări de îngrijire în arborete tinere – degajări, curățiri și piețe de probă (curățiri) – OS Teregova - D.S. Caraş Severin - 2026
- Număr anunț
- CN1090125
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- PROPAVSILV SRL (CUI 26994345)
- Cod CPV
- 77200000-2 · Servicii pentru silvicultura (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 185.984 RON
- Valoare atribuită
- 185.635,01 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.02.2026 09:36
- Anunț de atribuire
- CAN1167213
- Termen limită
- 13.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1265364
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROPAVSILV SRL CUI RO26994345
Valoare atribuită
185.635,01 RON
din 185.984 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 348,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.