Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 94,1% sub estimat

SERINGI (2026)

Număr anunț
CN1090094
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.603.216,40 RON
Valoare atribuită
154.087 RON 94,1% sub estimat
Data publicării
25.02.2026 11:37
Anunț de atribuire
CAN1173114
Termen limită
25.03.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
133140-2026
Documentație de atribuire
DF1265419

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 12 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905
Încă 9 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

154.087 RON

din 2.603.216,40 RON estimat 94,1%

Adjudecat la 5,9% din estimat · economie 2.449.129,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.