Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,7% sub estimat

medicamente program dializa

Număr anunț
CN1090054
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
314.942,40 RON
Valoare atribuită
284.284,80 RON 9,7% sub estimat
Data publicării
23.02.2026 09:42
Anunț de atribuire
CAN1169294
Termen limită
01.04.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1265442

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Adjudecat: 284.284,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 epoetinum beta 2000 ui/0.3ml FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. 115.056 RON
2 -epoetinum beta 5000 ui/0.3 ml
3 epoetinum zeta 3000 ui/0.9 ml
4 epoetinum zeta 10000 ui/1.0ml FARMEXIM S.A. 169.228,80 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Oferta 2 Câștigător Individuala
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DONA. LOGISTICA S.A. CUI RO 3596251
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

284.284,80 RON

din 314.942,40 RON estimat 9,7%

Adjudecat la 90,3% din estimat · economie 30.657,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.