Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
FURNIZARE REACTIVI, CONTROALE, CALIBRATORI SI CONSUMABILE - 9 LOTURI
- Număr anunț
- CN1090097
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.805.750,91 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.02.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171769
- Termen limită
- 02.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 135625-2026
- Documentație de atribuire
- DF1265680
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr. 1 Detaliere.Lot 1.xlsx.p7s
- Anexa nr. 1 Detaliere.Lot 2.xlsx.p7s
- Anexa nr. 1 Detaliere.Lot 3.xlsx.p7s
- Anexa nr. 1 Detaliere.Lot 4.xlsx.p7s
- Anexa nr. 1 Detaliere.Lot 5.xlsx.p7s
- Anexa nr. 1 Detaliere.Lot 6.xlsx.p7s
- Anexa nr. 1 Detaliere.Lot 7.xlsx.p7s
- Anexa nr. 1 Detaliere.Lot 8.xlsx.p7s
- Anexa nr. 1 Detaliere.Lot 9.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini Reactivi 9 loturi.pdf.p7s
- Formulare reactivi,controale,consumabile medicale.docx.p7s
- Formular financiar.Lot1.xlsx.p7s
- Formular financiar.Lot2.xlsx.p7s
- Formular financiar.Lot3.xlsx.p7s
- Formular financiar.Lot4.xlsx.p7s
- Formular financiar.Lot5.xlsx.p7s
- Formular financiar.Lot6.xlsx.p7s
- Formular financiar.Lot7.xlsx.p7s
- Formular financiar.Lot8.xlsx.p7s
- Formular financiar.Lot9.xlsx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1265680.pdf
- Model Acord Cadru Contract Subsecvent.docx.p7s
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
AVENA MEDICA SRL CUI 24684380
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL CUI RO 9603757
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DDS DIAGNOSTIC SRL CUI 14688172
Valoare atribuită
0 RON
din 10.805.750,91 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 10.805.750,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.