Atribuită Anunț de participare

„Renovarea energetică a imobilului din str. Camil Ressu, nr. 3A” – cod proiect C5-B2.1.a-1688 – execuție lucrări

Număr anunț
SCN1145085
Autoritate contractantă
Municipiul Galati (CUI 3814810)
Furnizor / câștigător
STINMEX CONS S.R.L. (CUI 40997363)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.310.436,35 RON
Valoare atribuită
1.317.958,95 RON
Data publicării
18.04.2024 08:30
Anunț de atribuire
SCNA1107726
Termen limită
14.05.2024 15:00
Documentație de atribuire
DF1212092

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STINMEX CONS S.R.L. CUI RO40997363
Subcontractanți 2
ELECTRIX BRAILA SRL CUI RO35785178
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
PITLOBRA SRL CUI RO27728554
Asociați 2
GALBUSINESS SRL CUI 17679381
SILGAMAT SRL CUI RO 30580007

Valoare atribuită

1.317.958,95 RON

din 1.310.436,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.