În evaluare
Anunț de participare
POMPE DE INSULINA SI CONSUMABILE NECESARE FUNCȚIONĂRII ACESTORA - Programul Național de Sănătate PNS 5_DIABET ZAHARAT
- Număr anunț
- CN1090227
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Cod CPV
- 42122410-7 · Pompe medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 203.322.408 RON
- Data publicării
- 02.03.2026 13:01
- Termen limită
- 15.07.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 143574-2026
- Documentație de atribuire
- DF1266044
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI_DIABET.pdf.p7s
- FORMULARE.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1266044.pdf
- MODEL AC CADRU + CTR_SUBSECVENT.pdf.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (18)
Termen prelungit-
02.07.2026 12:16Decizie instantaCOMUNICARE HOTARARE CIVILA_CURTEA DE APEL_IASICOMUNICARE HOTARARE CIVILA_CURTEA DE APEL_IASI
-
15.06.2026 14:52Clarificare din oficiuMASURI DE REMEDIERE dispuse de CNSC prin Decizia nr.1580/C4/918/1376Masuri de remediere
-
09.06.2026 11:33NotificareMASURI DE REMEDIERE dispuse de CNSC prin Decizia nr. 1580/C4/918/1376MASURI DE REMEDIERE
-
08.06.2026 14:08NotificarePlangere Curtea de Apel
-
08.06.2026 13:04Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1090227.pdf
-
26.05.2026 10:14
-
05.05.2026 08:30Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1090227.pdf
-
29.04.2026 09:37Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS CONSOLIDAT_13972_27_04_2026RASPUNS CONSOLIDAT_14272_28_04_2026
-
23.04.2026 10:00
-
17.04.2026 12:04Notificarepunct de vedere al autoritatii contractante pentru contestatia depusa de DEYAN KRAFT MEDICAL SRL_CN1090227punct de vedere al autoritatii contractante pentru contestatia depusa de DEYAN KRAFT MEDICAL SRL
-
14.04.2026 10:34
-
08.04.2026 13:26
-
31.03.2026 10:27Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1090227.pdf
-
30.03.2026 12:32
-
27.03.2026 13:38Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRASPUNS CONSOLIDAT 10232_24-03-2026Raspuns consolidat 10603
-
23.03.2026 11:22NotificarePUNCT DE VEDERE + DOVADA TRANSMITERII CATRE CONTESTATAR + CNSCPUNCT DE VEDERE_CONTESTATIE
-
16.03.2026 13:04Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1266044.pdf
-
13.03.2026 10:23
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DEYAN KRAFT MEDICAL SRL CUI RO38341889
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.