Atribuită Cumpărare directă

Bariera control acces trafic intens - 3 bc

Număr anunț
DA35832812
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Roman (CUI 2613940)
Furnizor / câștigător
FRANCO IASI SRL (CUI 9778040)
Cod CPV
42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.350 RON
Data publicării
29.05.2024 13:51
Data finalizării
03.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.350 RON