Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
Energie electrica
- Număr anunț
- CN1090165
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.899.360 RON
- Valoare atribuită
- 4.808.199,92 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 27.02.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1167122
- Termen limită
- 03.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 139827-2026
- Documentație de atribuire
- DF1265716
Documente
Documentația de atribuire
- 4.1 Formular propunere tehnica-semnat.doc.p7s
- 4. Formulare-semnat.doc.p7s
- 5.1. Anexa Formular oferta-semnat.xls.p7s
- Documentatie - Energie electrica-semnat.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1265716.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Valoare atribuită
4.808.199,92 RON
din 4.899.360 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 91.160,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.