Atribuită Cumpărare directă

Recrutare si selectie membru Consiliu de Administrație pentru SC MARIENBURG SCUP SRL

Număr anunț
DA35847938
Autoritate contractantă
COMUNA FELDIOARA (PRIMARIA COMUNEI FELDIOARA) (CUI 4728326)
Furnizor / câștigător
EWORA RESURSE UMANE SRL (CUI 28581299)
Cod CPV
79600000-0 · Servicii de recrutare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.900 RON
Data publicării
30.05.2024 13:51
Data finalizării
03.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.900 RON