Anulată
Anunț de participare
Contract de achizitie servicii de furnizare licențe pentru echipamente de comunicație tip Web Application Firewall (WAF)
- Număr anunț
- CN1090322
- Autoritate contractantă
- Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
- Cod CPV
- 72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 880.000 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 04.03.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1165635
- Termen limită
- 15.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 150508-2026
- Documentație de atribuire
- DF1266245
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini WAF 1000F Lot 2 - remediat.docx.p7s
- Caiet de sarcini WAF VVM2 Lot 1 - remediat.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1266245.pdf
- Model contract servicii licente WAF Lot 1 si Lot 2 - remediat.pdf.p7s
- Modele formulare servicii licente WAF Lot 1 - remediat.doc.p7s
- Modele formulare servicii licente WAF Lot 2 - remediat.doc.p7s
Loturi (2)
Estimat: 880.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Licențe pentru echipamente de comunicație tip Web Application F… | 165.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Licențe pentru echipamente de comunicație tip Web Application F… | 715.000 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.