Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Executie lucrari aferente bransamentului electric in cadrul obiectivului de investitii: ,,Renovare energetica Colegiul Anghel Saligny Corp Scoala”

Număr anunț
CN1090319
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Furnizor / câștigător
MRB ELECTRIC SRL (CUI 27829133)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa accelerata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215.000 RON
Valoare atribuită
212.850 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
04.03.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1165447
Termen limită
20.03.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
149265-2026
Documentație de atribuire
DF1265537

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MRB ELECTRIC SRL CUI 27829133
Subcontractanți 2
ELECTROPLUS SRL CUI RO 13790700
LINO TRANS SRL CUI 23041298

Valoare atribuită

212.850 RON

din 215.000 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 2.150 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.