Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
MATERIALE SANITARE DIVERSE
- Număr anunț
- CN1090291
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Cod CPV
- 33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.971.500 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2026 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1170208
- Termen limită
- 02.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 150408-2026
- Documentație de atribuire
- DF1266029
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
0 RON
din 4.971.500 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 4.971.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.