Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 93,0% sub estimat
ACE MEDICALE (2026)
- Număr anunț
- CN1090277
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.076.882,50 RON
- Valoare atribuită
- 144.751,54 RON 93,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.03.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171173
- Termen limită
- 31.03.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 146614-2026
- Documentație de atribuire
- DF1265967
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SANROTEX TRADING SRL CUI RO 32163740
Valoare atribuită
144.751,54 RON
din 2.076.882,50 RON estimat
93,0%
Adjudecat la 7,0% din estimat · economie 1.932.130,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.