Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,5% sub estimat

FURNIZARE GRINZI DE SUSȚINERE ARTICULATE TIP GSA SAU ECHIVALENT

Număr anunț
CN1090456
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
Furnizor / câștigător
ATIGEX TRANS PROD SRL (CUI 13788076)
Cod CPV
44462000-6 · Proptele miniere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
881.500 RON
Valoare atribuită
595.000 RON 32,5% sub estimat
Data publicării
06.03.2026 10:05
Anunț de atribuire
CAN1168417
Termen limită
08.04.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1266355

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

595.000 RON

din 881.500 RON estimat 32,5%

Adjudecat la 67,5% din estimat · economie 286.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.