Termen închis
Anunț de participare
EIP costume de salopete vara
- Număr anunț
- CN1068129
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- Termen închisTermenul de depunere a trecut; nu avem încă anunț de atribuire.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.675.080 RON
- Data publicării
- 23.04.2024 17:54
- Termen limită
- 27.05.2024 16:00
- Număr TED (JOUE)
- 238834-2024
- Documentație de atribuire
- DF1212235
Documente
Documentația de atribuire
- 1 20231805_contract_produse_CS_rev.JURIDIC_upd.pdf.p7s
- 2 20211125_TG_produse_CS.pdf.p7s
- 3 1556 1559 1562 CS AC EIP_.pdf.p7s
- 3 ST-EIP-026 Costum salopeta vara -gaze naturale 22.03.2024.pdf.p7s
- 3 ST-EIP-073 Costum salopeta vara -multirisc 22.03.2024.pdf.p7s
- 4 Cod de Conduita al Furnizorului E-ON 1.09.2023.pdf.p7s
- 5 CONCEPT LOGISTIC-costum salopete 15.04.2024.pdf.p7s
- 6 Ctr Nota_de_informare_RO_DEGR.doc achizitii pb.pdf.p7s
- FisaDate_DF1212235.pdf
- Formulare EIP.docx.p7s
- Formular propunere tehnica pt. salopeta multirisc.xlsx.p7s
- Formular propunere tehnica pt. salopeta vara GN.xlsx.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.