Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,9% sub estimat
Furnizare oxigen medicinal
- Număr anunț
- CN1090284
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.096.448 RON
- Valoare atribuită
- 4.658.400 RON 53,9% sub estimat
- Data publicării
- 04.03.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1167782
- Termen limită
- 01.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 151041-2026
- Documentație de atribuire
- DF1265618
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini Furnizare Oxigen 2026_semnat.pdf
- CLAUZE OBLIGAT AC- CS OXIGEN SAJ Bihor_semnat.docx.p7s
- Declaratie persoane cu functii de conducere_semnat.pdf
- Formulare oxigen 2026 -SAJ Bihor_semnat.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1265618.pdf
- Instructiuni ofertanti Furnizare exigen medicinal_semnat.docx.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Subcontractanți 1
TRANSPORT AUTO PLOIESTI 1 SA CUI RO1354650
Valoare atribuită
4.658.400 RON
din 10.096.448 RON estimat
53,9%
Adjudecat la 46,1% din estimat · economie 5.438.048 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.