Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE PIESE DE SCHIMB PENTRU VASE DE EXTRACȚIE
- Număr anunț
- CN1090422
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
- Furnizor / câștigător
- GEROM INTERNATIONAL SA (CUI 6858926)
- Cod CPV
- 42410000-3 · Echipamente de ridicare si de manipulare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.043.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.043.800 RON
- Data publicării
- 05.03.2026 13:17
- Anunț de atribuire
- CAN1167013
- Termen limită
- 23.03.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1266320
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEROM INTERNATIONAL SA CUI RO 6858926
Valoare atribuită
2.043.800 RON
din 2.043.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro