Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Servicii de întreținere și reparații a autovehiculelor marca Ford anul 2026- dssv
- Număr anunț
- CN1090405
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- UNION CARS SRL (CUI 15642718)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360.000 RON
- Valoare atribuită
- 357.920 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 05.03.2026 09:20
- Anunț de atribuire
- CAN1168844
- Termen limită
- 21.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1266284
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CARS SRL CUI RO15642718
Valoare atribuită
357.920 RON
din 360.000 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 2.080 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.