Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
prestari SERVICII DE MENTENANTA PREVENTIVA SI CORECTIVA CU FURNIZARE PIESE PENTRU SISTEME AVANSATE DE IMAGISTICA MEDICALA
- Număr anunț
- CN1090538
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 50400000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.262.342 RON
- Valoare atribuită
- 5.262.342 RON
- Data publicării
- 11.03.2026 10:40
- Anunț de atribuire
- CAN1169741
- Termen limită
- 15.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 168443-2026
- Documentație de atribuire
- DF1266550
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Valoare atribuită
5.262.342 RON
din 5.262.342 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro