Atribuită
Anunț de participare
Sistem informatic integrat pentru testarea și calibrarea contoarelor master de lichide (altele decât apa), cu management digital al proceselor de măsurare
- Număr anunț
- CN1090593
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- PHANOS TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 46347033)
- Cod CPV
- 38540000-2 · Masini si aparate de testare si masurare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.798.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.798.000 RON
- Data publicării
- 12.03.2026 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1167981
- Termen limită
- 14.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 174278-2026
- Documentație de atribuire
- DF1266630
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHANOS TECHNOLOGY S.R.L. CUI 46347033
Valoare atribuită
1.798.000 RON
din 1.798.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro