Atribuită Anunț de participare

Furnizare Ecograf in cadrul proiectului „Sprijin pentru cresterea performantei si inovarii in cercetarea doctorala medicala de excelenta”

Număr anunț
CN1090474
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Cod CPV
33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335.142,67 RON
Valoare atribuită
335.000 RON
Data publicării
09.03.2026 11:53
Anunț de atribuire
CAN1170241
Termen limită
12.05.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
162536-2026
Documentație de atribuire
DF1266486

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824

Valoare atribuită

335.000 RON

din 335.142,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.