În evaluare
Anunț de participare
Acord Cadru de furnizare “produse pentru modulul de sterilizare”
- Număr anunț
- CN1090460
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BISTRITA (CUI 4347593)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.239.614 RON
- Data publicării
- 09.03.2026 11:53
- Termen limită
- 06.07.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 161408-2026
- Documentație de atribuire
- DF1266396
Documente
Documentația de atribuire
- CS pentru produse modul STERILIZARE - 10 loturi.pdf.p7s
- Formulare.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1266396.pdf
- Model acord cadru, model contract subsecvent.docx.p7s
DUAE
Clarificări & decizii (9)
Termen prelungit-
17.06.2026 13:02Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1090460.pdf
-
04.06.2026 12:25Raspuns notificareClarificare din oficiu 2
-
22.05.2026 09:43Decizie CNSCdecizie CNSC
-
06.05.2026 10:59NotificareConcluzii scrise
-
06.05.2026 10:59NotificareConcluzii scrise
-
05.05.2026 09:48Raspuns notificareConcluzii scrise
-
05.05.2026 09:47Raspuns notificarePunct de vedere contestatie CNSC LIMAS.pdf
-
24.03.2026 14:39Clarificare din oficiuCLARIFICARE DIN OFICIU
-
20.03.2026 10:00ContestatieContestatie
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.