Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Servicii de mentenanță software pentru sistemul AFIS
- Număr anunț
- CN1090633
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
- Furnizor / câștigător
- IDEMIA Public Security France SAS (CUI 96982098741)
- Cod CPV
- 72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.139.756,96 RON
- Valoare atribuită
- 5.130.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 13.03.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1169570
- Termen limită
- 23.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 175225-2026
- Documentație de atribuire
- DF1266771
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IDEMIA Public Security France SAS CUI FR96982098741
Valoare atribuită
5.130.000 RON
din 5.139.756,96 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 9.756,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.