Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,8% sub estimat
IMPLANTURI ORTOPEDICE
- Număr anunț
- CN1090793
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
- Cod CPV
- 33183100-7 · Implanturi ortopedice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.763.620 RON
- Valoare atribuită
- 13.109.088 RON 4,8% sub estimat
- Data publicării
- 18.03.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1170937
- Termen limită
- 15.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 185634-2026
- Documentație de atribuire
- DF1267070
Documente
Documentația de atribuire
- 1.FISA INFORMATII GENERALE.docx
- 2.DECLARATIE PE PROPRIA RASPUNDERE.docx
- 3.FORMULAR SOLICITARI CLARIFICARI.docx
- 4.FORMULAR GARANTIE.docx
- 5.FORMULAR OFERTA TEHNICA.docx
- 6.FORMULAR OFERTA FINANCIARA.docx
- ACORD -CADRU.pdf
- CONTRACT subsecvent.pdf
- DECIZIE NR.122- IMPLANTURI.pdf
- DECIZIE NR.123- SERINGI, CATETERE.pdf
- DOCUMNTATIE-CAIET SARCINI.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1267070.pdf
Loturi (3)
Estimat: 13.763.620 RON Adjudecat: 13.109.088 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IMPLANTURI ORTOPEDICE | 5.927.160 RON | MEDICAL ORTOVIT | 5.841.536 RON ↓1,4% |
| 2 | CATETERE | 5.537.760 RON | B.BRAUN MEDICAL | 5.139.546,40 RON ↓7,2% |
| 3 | SERINGI | 2.298.700 RON | B.BRAUN MEDICAL | 2.128.005,60 RON ↓7,4% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDICAL ORTOVIT SRL CUI RO 9625593
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. CUI RO18035010
Valoare atribuită
13.109.088 RON
din 13.763.620 RON estimat
4,8%
Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 654.532 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.