Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,2% sub estimat
Echipamente IT&C și licențe/aplicații/programe/soluții software în cadrul proiectului ,,MaraHUB – Finanțarea bibliotecilor din județul Maramureș pentru a deveni hub-uri de dezvoltare a competențelor digitale
- Număr anunț
- CN1090771
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- DIGITALITY SMART CREATIVE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 45671871)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 566.227,94 RON
- Valoare atribuită
- 514.208 RON 9,2% sub estimat
- Data publicării
- 17.03.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1170685
- Termen limită
- 17.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 182871-2026
- Documentație de atribuire
- DF1267012
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 566.227,94 RON Adjudecat: 514.208 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare computere All in One (Tip 1), computere All in One (T… | 511.639,94 RON | DIGITALITY SMART CREATIVE SOLUTIONS S.R.L. | 477.308 RON ↓6,7% |
| 2 | Furnizare Imprimante 3D, Instrumente captare și editare audio … | 54.588 RON | UNION CO | 36.900 RON ↓32,4% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIGITALITY SMART CREATIVE SOLUTIONS S.R.L. CUI 45671871
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AS COMPUTER CRAIOVA SRL CUI RO 6779113
Valoare atribuită
514.208 RON
din 566.227,94 RON estimat
9,2%
Adjudecat la 90,8% din estimat · economie 52.019,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.