Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,7% sub estimat
Gaze industriale si butelii de gaze
- Număr anunț
- CN1090745
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24100000-5 · Gaze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162.393 RON
- Valoare atribuită
- 123.842,66 RON 23,7% sub estimat
- Data publicării
- 16.03.2026 08:14
- Anunț de atribuire
- CAN1167959
- Termen limită
- 15.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1266860
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSER ROMANIA GAZ SRL CUI RO 10547308
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Valoare atribuită
123.842,66 RON
din 162.393 RON estimat
23,7%
Adjudecat la 76,3% din estimat · economie 38.550,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.