Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Materiale sanitare si consumabile medicale - 12
- Număr anunț
- CN1090714
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.341.932 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.03.2026 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1173208
- Termen limită
- 20.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 178029-2026
- Documentație de atribuire
- DF1266899
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 37 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
STERISACO SRL CUI 35955175
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RICOMED SRL CUI RO 7866714
Valoare atribuită
0 RON
din 5.341.932 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 5.341.932 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.