Atribuită
Anunț de participare
Consumabile medicale si de cercetare in cadrul Proiectului ” Sprijin pentru creşterea performanţei șl inovării în cercetarea doctorală medicala de excelenţă - INNODOC-MED”’ -LICITATIA 1
- Număr anunț
- CN1090686
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- VAVIAN TRADING SRL (CUI 4281324)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 699.750 RON
- Valoare atribuită
- 699.750 RON
- Data publicării
- 16.03.2026 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1167951
- Termen limită
- 17.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 179907-2026
- Documentație de atribuire
- DF1266941
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VAVIAN TRADING SRL CUI RO 4281324
Valoare atribuită
699.750 RON
din 699.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro