Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat
„PNRR – APARAT TESTE MECANICE (Analizator de Textura)”
- Număr anunț
- CN1090866
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- NITECH SRL (CUI 13890865)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.600 RON
- Valoare atribuită
- 34.250 RON 6,4% sub estimat
- Data publicării
- 19.03.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1170807
- Termen limită
- 27.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 189081-2026
- Documentație de atribuire
- DF1267206
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Valoare atribuită
34.250 RON
din 36.600 RON estimat
6,4%
Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 2.350 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.