Anulată Anunț de participare

Acord cadru servicii de revizii și reparații autovehicule parc auto al I.S.U.J. Mehedinți

Număr anunț
CN1090862
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Drobeta (CUI 4222190)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.065.000 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
19.03.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1168923
Termen limită
23.04.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
189674-2026
Documentație de atribuire
DF1267374

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (7)

Estimat: 2.065.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de revizii și reparaţii autoturisme 460.000 RON Anulat
2 Servicii de revizii și reparaţii autospeciale 1.030.000 RON Anulat
3 Servicii de revizii și reparaţii autospeciale tip ambulanță și … 420.000 RON Anulat
4 Servicii de revizii și reparaţii autospeciale marca FORD 40.000 RON Anulat
5 Servicii de revizii și reparaţii autospeciale aflate în perioa… 15.000 RON Anulat
6 Servicii de revizii și reparaţii autospeciale aflate în perioa… 80.000 RON Anulat
7 Servicii de revizii și reparaţii autospeciale aflate în perioa… 20.000 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.