Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 99,3% sub estimat

Kit ECO colectare si macerare reziduuri biologice pacient

Număr anunț
CN1090979
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Cod CPV
33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.160.000 RON
Valoare atribuită
14.840 RON 99,3% sub estimat
Data publicării
24.03.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1171579
Termen limită
04.05.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
203223-2026
Documentație de atribuire
DF1267488

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

14.840 RON

din 2.160.000 RON estimat 99,3%

Adjudecat la 0,7% din estimat · economie 2.145.160 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.