Anulată Anunț de participare

”Regenerarea urbană a carteierelor de locuințe în municipiul Alexandria” , finantat prin Programul Regional Sud -Muntenia 2021-2027, Prioritatea 6, SMIS 330511

Număr anunț
CN1090955
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ALEXANDRIA (CUI 4652660)
Cod CPV
45211360-0 · Lucrari de constructii de dezvoltare urbana (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.961.775,63 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
23.03.2026 13:00
Anunț de atribuire
CAN1168848
Termen limită
05.05.2026 15:00
Număr TED (JOUE)
197976-2026
Documentație de atribuire
DF1267410

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 40.961.775,63 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Zona 1 NORD , Zona 2 NORD, Zona 3 NORD 16.982.966,82 RON Anulat
2 Zona 1 SUD , Zona 2 SUD , Zona 3 SUD 23.978.808,81 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.