Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 68,4% sub estimat
Racorduri din fonta maleabila nestandardizate, Cod CPV: 44163230-1 Racorduri pentru tevi
- Număr anunț
- CN1090957
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Cod CPV
- 44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.380.705 RON
- Valoare atribuită
- 6.124.644,49 RON 68,4% sub estimat
- Data publicării
- 23.03.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171316
- Termen limită
- 28.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 198544-2026
- Documentație de atribuire
- DF1267459
Documente
Documentația de atribuire
- 1.CS-Racorduri din fonta maleabila si rob-2025_09.12.pdf.p7s
- 2.ST - RACORDURI din FONTA MALEABILA si ROBINETE cu sfera - 2025.pdf.p7s
- 3.CONCEPT LOGISTIC Racorduri de fonta si robineti cu sfera.pdf.p7s
- 4.Anexa 2 - Cantitati minime si maxime rac fonta maleabila (nestandardizate).pdf.p7s
- 5.Formular de propunere tehnica_Racorduri fonta nestandard.pdf.p7s
- 6.Formulare-Racorduri fonta maleabila nestandardizate.pdf.p7s
- 7.Model AC furnizare produse_Racorduri fonta maleabila nestandardizate.pdf.p7s
- 8.Model CTR Subs_Racorduri fonta maleabila nestandardizate.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1267459.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ORDEA PRODCOM SRL CUI RO 9991233
Valoare atribuită
6.124.644,49 RON
din 19.380.705 RON estimat
68,4%
Adjudecat la 31,6% din estimat · economie 13.256.060,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.