Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
INSTRUMENT PENTRU MASURAREA CALITATII FASCICOLULUI LASER DE MARE PUTERE
- Număr anunț
- CN1090928
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA LASERILOR, PLASMEI SI RADIATIEI (CUI RO9052135)
- Cod CPV
- 38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 214.000 RON
- Valoare atribuită
- 213.600 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.03.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171611
- Termen limită
- 27.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 196729-2026
- Documentație de atribuire
- DF1267393
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Instrument de masurare a factorului de calitate al fasciculului laser.docx.p7s
- FORMULARE Instrument de masurare a factorului de calitate al fasciculului laser.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1267393.pdf
- Model Contract Instrument de masurare a factorului de calitate al fasciculului laser.doc.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Valoare atribuită
213.600 RON
din 214.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.