Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Furnizare proteze ortopedice si implanturi ortopedice
- Număr anunț
- CN1090942
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Cod CPV
- 33183200-8 · Proteze ortopedice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.549.400 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.03.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171892
- Termen limită
- 23.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 198005-2026
- Documentație de atribuire
- DF1267421
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
VALDOMEDICA TRADING SRL CUI 23100700
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ZIMMER BIOMET ROMANIA S.R.L. CUI RO39696626
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MEDICAL ORTOVIT SRL CUI RO 9625593
Valoare atribuită
0 RON
din 30.549.400 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 30.549.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.