Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 66,3% sub estimat
Furnizare carne la centrele din subordinea DGASPC Tulcea
- Număr anunț
- CN1090925
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9574414)
- Cod CPV
- 15110000-2 · Carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.784.602,66 RON
- Valoare atribuită
- 601.440,72 RON 66,3% sub estimat
- Data publicării
- 23.03.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1172898
- Termen limită
- 29.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 197881-2026
- Documentație de atribuire
- DF1267442
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
IAN INTERTOP SRL CUI RO33429255
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SELGROS CASH & CARRY SRL CUI RO11805367
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FRAHER DISTRIBUTION SRL CUI RO 24366816
Valoare atribuită
601.440,72 RON
din 1.784.602,66 RON estimat
66,3%
Adjudecat la 33,7% din estimat · economie 1.183.161,94 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.